۱۴۰۳ سه شنبه ۲ مرداد

بيانيه حفظ حريم خصوصي

مراجعین گرامی

با سلام و احترام

در این بیانیه شرح داده می‌شود که چه اطلاعاتی، چگونه و به چه منظور از کاربران این مجموعه دانشگاهی دریافت شده و درباره نحوه استفاده و محافظت از اطلاعات توضیح داده می‌شود. دانشگاه اصفهان، حفظ حریم شخصی شما را تضمین می‌کند. در هر حال تعهدات و مسئولیت‌های این دانشگاه محدود به توانایی‌ها و امکانات دانشگاه بوده و این مجموعه دانشگاهی در قبال اقدامات مجرمانه، حوادث و رویدادهای غیرمترقبه و یا اتفاقاتی که منتسب یا ناشی از اقدامات دانشگاه اصفهان نباشد، مسئولیت و یا تعهدی نخواهد داشت.

ممکن است در آینده تغییراتی در این سند اعمال شود. شما می‌توانید با مراجعه به این صفحه از تغییرات ایجاد شده مطلع شوید.

اطلاعاتی که دریافت می‌گردد:

به منظور کار با این تارنما و یا استفاده از خدمات آن برخی اطلاعات شخصی شما ممکن است دریافت گردد. این اطلاعات برای اعمال خدمات، حفظ کیفیت خدمات، و به منظور فراهم کردن آمار عمومی ناظر به استفاده از پایگاه اینترنتی به کار گرفته می‌شود.

این اطلاعات شامل موارد ذیل می‌باشد:

  • اطلاعات هویتی مانند: آدرس ایمیل، نام و نام خانوادگی، کدملی، شماره تلفن، آدرس منزل، آدرس محل کار، نام پدر، شماره همرا، نام شرکت، شناسه ملی، تاریخ تولد، مدرک تحصیلی، شماره دانشجویی
  • اطلاعات تجهیزات سخت افزاری مانند: مشخصات رایانه و تجهیزات مرتبط.
  • اطلاعات نرم افزاری مانند: سیستم عامل، نرم افزارهای مورد استفاده، آدرس IP، نوع مرورگر، زمان دسترسی و آدرس وب سایت‌های ارجاع‌ دهنده.

چگونگی بهره‌برداری از اطلاعات:

دانشگاه اصفهان به منظور شناخت نیازها و ارائه پیشنهادهای بهتر به کاربران، از اطلاعات گردآوری شده برای اهداف ذیل استفاده می‌کند:

  • ایجاد بانک اطلاعاتی مخاطبان یا همکاران
  • استفاده از اطلاعات برای بهبود خدمات یا نحوه‌ی ارائه‌ی آن‌ها
  • ارائه‌ی امکانات جدید، پیشنهادهای ویژه و یا دیگر اطلاعات
  • استفاده در سامانه های مختلف دانشگاه

توجه داشته باشید که اگر شما مستقیما اطلاعات حساس هویتی یا شخصی خود را از طریق دانشگاه اصفهان افشا کنید، ممکن است این اطلاعات توسط سایرین به کار گرفته شود. این دانشگاه هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.

محتوی وب سایت:

وب سایت دانشگاه اصفهان دارای سامانه های متعددی می باشد که هر یک به منظور ارائه خدمات، اطلاع رسانی فعالیت‌های سازمان و سرویس دهی بهتر به عموم مردم، اساتید، کارکنان شاغل یا بازنشسته و دانشجویان طراحی شده است.

مالکیت معنوی و حق انتشار:

این پورتال و همه محتوای آن بر مبنای قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران، تحت مالکیت معنوی دانشگاه اصفهان می‌باشد. هرگونه تولید مشابه، ارسال به شخص ثالث، انتشار در زیر سایت‌ها و یا چاپ تمام یا بخشی از هر نوع محتوای موجود در این سایت فقط با ذکر نام منبع مجاز است. مگر در مواردی که موافقت‌نامه معتبر کتبی از سوی وزارت عتف صادر شده باشد.

هیچ نام ،آرم یا علائم تجاری و خدماتی به منظور تبلیغات در پرتال وجود ندارد. موارد احتمالی نیز فقط برای نشان دادن محصولات و خدمات مرتبط به دانشگاه اصفهان یا دیگر واحد های زیرمجموعه و وابسته به این سازمان می باشد.

امنیت اطلاعات:

دانشگاه  اصفهان اطلاعات شخصی شما را از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تاییدنشده، حفاظت می‌کند. دانشگاه  اصفهان اطلاعات شخصی و هویتی‌ای که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌ شده، امن و حفاظت‌ شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید نشده محافظت می‌کند . هنگامی که اطلاعات شما (مانند شماره حساب کارت اعتباری) به سایتی دیگر منتقل میشود، با استفاده از کدسازی ـ مانند پروتکل SSL ـ محافظت می‌شود.

پیوندها:

در پرتال دانشگاه و واحدهای تابعه پیوندهای بسیاری به سایر مجموعه‌ها ، دانشگاه‌ها و ارگان‌ها وجود دارد که همگی مرتبط با نوع فعالیت دانشگاهی است، تمامی این سایت‌ها تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نمایند. وقتی کاربر پرتال دانشگاه اصفهان از این لینک‌ها استفاده می نماید در واقع از محدوده پرتال دانشگاه اصفهان خارج می‌شود، لذا مسئولیت کنترل محتوی و حفظ حریم شخصی افراد بر عهده سایت مربوطه می‌باشد.

تاریخ به روز رسانی:
1398/04/02
تعداد بازدید:
53718
دانشگاه اصفهان
آدرس: اصفهان - خیابان هزار جریب - دانشگاه اصفهان - مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات
تلفن: 37932323  تلفکس: 36684435
پست الکترونیک: citc-office@nic.ui.ac.ir
 
Powered by DorsaPortal